TŁUMACZENIA POŚWIADCZONE (PRZYSIĘGŁE) PISEMNE

Klientom indywidualnym zwykle oferuję tłumaczenia poświadczone (tzw. „przysięgłe”, bo wykonywane przez tłumacza przysięgłego). Sporządzam dokument na papierze i pieczętuję go swoją unikalną pieczęcią metalową. Do tłumaczenia dołączam kopię dokumentu, który tłumaczyłam.

Najlepiej, gdy tłumaczenie wykonuję z oryginału – wtedy mogę dokładnie przyjrzeć się wszystkim zabezpieczeniom dokumentu, pieczęciom i literom, zwłaszcza gdy dokument wypełniono pismem odręcznym. Zdarza się tak często w przypadku aktów stanu cywilnego wydanych w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.

Tłumaczenia poświadczone nazywane są też tłumaczeniami prawniczymi bądź notarialnymi, ponieważ właśnie dla takich potrzeb je sporządzam.

Jestem tłumaczką przysięgłą języka rosyjskiego, zatem wykonuję tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) wszelkich dokumentów z języka polskiego na język rosyjski lub z języka rosyjskiego na język polski.

W większości są to akty stanu cywilnego (urodzenia, małżeństwa, zgonu), umowy, zaświadczenia, świadectwa, dyplomy, pisma procesowe i inne.

Tłumaczenia poświadczone wymagają znajomości nie tylko obu języków, ale także systemu prawnego, edukacji, prawa pracy obowiązujących w Polsce i w Rosji, Kazachstanie, na Białorusi, Ukrainie. Weryfikacja tej wiedzy odbywa się na państwowym egzaminie na tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego, który zdałam w 2019 r.

 

Tłumaczenia poświadczone rozlicza się na podstawie stron rozliczeniowych – 1 strona to 1125 znaków ze spacjami.

 

Cena tłumaczenia 1 strony rozliczeniowej na język rosyjskiJUŻ OD 55 ZŁOTYCH!

 

Cena tłumaczenia 1 strony rozliczeniowej na język polskiJUŻ OD 50 ZŁOTYCH!

 

Każdy dokument, mimo że standardowy, może być inny (okładka, pieczęci, adnotacje), dlatego każde tłumaczenie traktuję indywidualnie i tak je wyceniam.

W związku z tym, zapraszam Państwa do przesyłania zdjęć/skanów dokumentów na mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Obejrzę dokument i podam cenę tłumaczenia poświadczonego (przysięgłego) oraz termin realizacji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej...